Türkçe | English | русский 

GRUP ŞİRKETLERİ

brand_erkayapi

ERKA YAPI İÇ VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ.

 

2006 yılında İstanbul’da kurulan Erka Yapı, 9 yıllık birikimiyle Türkiye’de inşaat sektörünün liderlerinden olma yolunda emin ve güvenilir adımlarla yürümektedir. Doğa ile barışık nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katacak ticari gayrimenkul projeleri geliştirme vizyonu ile yola çıkan Erka Yapı, bugüne kadar hem Türkiye’de hem de yurt dışında toplu konut, villa, rezidans binası, eğitim binası, eğlence ve hastane projesi gibi bir çok projeyi başarıyla tamamlamıştır. Erka Yapı projelerinin özellikleri arasında; yatırımcısına kazanç sağlamak, yüksek yaşam kalitesi, estetik ve çevreye duyarlı mimari ön planda tutulmaktadır. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli, sosyal ve nitelikli yaşam projeleri üretmeyi hedefleyen Erka Yapı, geçmişten gelen uzmanlığını yeni teknolojilerle harmanlayarak geleceğe taşımaya devam ediyor.

www.erkayapi.com.tr

 karagozler140

KARAGÖZLER GAYRİMENKUL GELİŞTİRME YATIRIM TİC. LTD. ŞTİ.

 

Karagözler Gayrimenkul kentsel dönüşüm çalışmaları yapmak için 2013 yılında kuruldu. Şehirde nitelikli yaşam alanları oluşturmak formülü ile yola çıkan Karagözler Gayrimenkul kurulduğu günden bu yana 500‘ü aşan konut dönüşümü için somut çalışmalar yapmıştır. Ekonomik ömrünü tamamlamış gayrimenkullerin, sahiplerine ve yatırımcısına kazanç sağlamak, estetik yeşili bol olan, çevreye duyarlı mimari yapıları geliştirmek ve inşa etmek Karagözler Gayrimenkul temel hedefleri arasındadır. Tüm projelerde kaliteli ve nitelikli yaşam projeleri üretmeyi hedefleyen Karagözler Gayrimenkul geçmişten gelen geleneksel mahalle yaşam mimarisini çağın gerektirdiği teknolojik yeniliklerle birleştirerek geleceğe taşıyacaktır.

www.karagozlergayrimenkul.com.tr
brand_erkains

ERKA ENERJİ ÜRETİM İNŞAAT LTD. ŞTİ.

 

1986 yılında Hicabi Karagöz tarafından kurulan ve 2013 yılında Erka Enerji Üretim İnşaat Ltd. Şti.’ye dönüşen Erka İnşaat, sektörünün lideri olma yolunda emin ve güvenilir adımlarla yürümektedir. Nitelikli yaşam alanları geliştirme formülü ile yola çıkan Erka İnşaat bu güne kadar 280 konutun inşaatı yapılmış, satışları tamamlanmıştır. Yatırımcısına kazanç sağlamak, estetik ve çevreye duyarlı mimari yapılar inşa etmek Erka İnşaat’ın temel hedefleri arasındadır. Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteli ve nitelikli yaşam projeleri üretmeyi hedefleyen Erka İnşaat, geçmişten gelen konut üretim tecrübesini çağın gerektirdiği teknolojik yeniliklerle birleştirerek geleceğe taşımaya devam ediyor.

www.erkainsaatenerji.com.tr
brand_erkakonut

ERKA KONUT GAYRİMENKUL GELİŞTİRME YATIRIM LTD. ŞTİ.

www.erkakonut.com.tr